0907 977 203
Zákaznícka podpora, Pondelok - Piatok:    8:00 - 20:00
počet:
0 ks
cena:
0,00€

Doprava

Spôsoby dopravy a cena

Pri objednávke tovaru do 99€ je cena za dopravu cez kuriérsku službu len 4,90€, ak si vyberiete spôsob platby Dobierka tak sa k tomu pripočíta 1,00€.

Pri objednávke tovaru do 99€ je cena za dopravu cez Zásielkovňa.sk len 3,30€, ak si vyberiete spôsob platby Dobierka tak sa k tomu pripočíta 1,00€.

Doprava zdarma

Pri objednávke tovaru nad 99€ je doprava Zdarma!
Špedičnou spoločnosťou až k Vám domov alebo na odberové miesto Zásielkovňa.sk

Ak je Vami objednaný tovar skladom a v požadovanom množstve, tak sa snažíme objednávky expedovať v deň objednávky ( ak je prijatá do 12:00 hodiny ), prípadne v nasledujúci pracovný deň, podľa skladovej dostupnosti, ktorá je uvedená na karte detaile produktu.

Osobný odber

Objednaný tovar si môžete osobne vyzdvihnúť na našej prevádzke, ktorá sa nachádza na ulici Urbánkova 12, Prešov.
Pozor: Vždy počkajte na e-mailovú správu alebo telefonickú výzvu od nás, že je vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie.

SDS, kuriérska služba

Pre dodanie objednaného produktu využíva internetový obchod www.eureko.sk špedičnú firmu Slovenský doručovací systém, s.r.o.

Objednaný tovar Vám SDS kuriér dodá spravidla nasledujúci pracovný deň po expedícii z nášho skladu medzi 9-18 hodinou na požadovanú adresu. Presná hodina doručenia sa bohužiaľ nedá zaistiť. V prípade, že Vás kuriér nezastihne na dodacej adrese, tak Vám zavolá a spolu s Vami sa dohodnete na ďalšom postupe.

Po expedovaní zásielky z nášho skladu Vám na Váš e-mail zašleme informáciu s číslom Vášho balíka aj s telefónnymi číslami na call centrum špedičnej spoločnosti. Je to pre prípad, keby ste potrebovali zistiť aktuálny stav Vašej zásielky, prípadne zmeniť miesto doručenia.

Problémy s dodaním zásielky? Kontaktujte nás!

Snažíme sa, aby expedícia Vašich objednávok bola bezproblémová. V prípade akéhokoľvek problému s doručením objednaného tovaru ( oneskorené dodanie, strata zásielky u dopravcu, poškodená zásielka ) nás neváhajte kontaktovať na 0907 977 203 (v pracovných dňoch medzi 9-18 hod.) alebo nám napíšte na eureko@eureko.sk.

Ako zistíte, kde je Vaša zásielka?

Po expedícii vám zasielame na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali v objednávke, číslo zásielky, ktoré zadáte do kolonky "Sledujte pohyb zásielky" na stránke: www.dorucene.sk

Osobný odber na pobočkách Zásielkovňa.sk

Viac o tejto službe si prečítajte na tomto linku

Mohlo by vás ešte zaujímať:

O nás
Obchodné podmienky
Skladová dostupnosť
Platba za tovar
Vernostný program
Darček k objednávke
Kontakt

 

Späť